LEGRAND AKILLI EV SİSTEMİ


LEGRAND AKILLI EV SİSTEMLERİ AYDINLATMA ANAHTARLARI

Legrand Akıllı ev sistemlerinde Infrared (kızıl ötesi) veya Radyo frekansı ile haberleşebilen anahtar çeşitleri vardır. Her iki özellikte de sadece aç-kapa anahtarlardan, dimmer özellikli (yavaş yavaş aç- yavaş yavaş kapat) anahtarlara kadar değişik model ve özelliklerde anahtarlar vardır.

Legrand ailesinin en önemli ürünlerinden biri olan anahtar çeşitleri için onlarca renk ve dokuda anahtar çeşitleri mevcuttur
.
 Legrand Deri Yüzeyli Anahtar.


Tek dokunuşla kontrol özelliği ile kişiye özel çözümler üreten Legrand ailesi akıllı ev ürünlerini kullanabilmeniz için herhangi bir kablolama çalışmasına, kırma dökme veya tadilat yapmaya gerek yoktur. Hali hazırda oturuyor olduğunuz eviniz için bile kolaylıkla kısa sürede uygulanabilmektedir.

 

In One by Legrand Akıllı Ev Sistemleri, ürünler arasındaki haberleşmeyi PLC (Power Line Carrier) teknolojisi ile evdeki 220 Volt’luk elektrik tesisatı üzerinden sağlar. Bu nedenle herhangi özel bir kablolama çalışmasına gerek duyulmaz. Ayrıca istenilen noktalarda radyo frekansı ile çalışan ürünlerin de sisteme dahil edilmesi mümkündür. Kızılötesi ya da radyo frekansı ile çalışan uzaktan kumandalar ile senaryoların oluşturulması ve aktif hale getirilmesi de Legrand’ın teknolojisiyle hayata geçiriliyor. 

Legrand aydınlatma ürünlerinin de hiçbir tesisata gereksinim duymayan istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz yapıştırılabilir anahtar çeşitleri mevcuttur. Evinizde aklınıza gelebilecek herhangi bir yere ister evinizin tüm ışıklarını isterseniz sadece bulunduğunuz odanın ışıklarını kontrol edebilecek, görünüş olarak normal anahtardan hiçbir farkı olmayan ürünlerden kullanabilirsiniz..

Örneğin, yatağınızın başucuna yapıştırılan bir anahtarla, ister yatak odanızın ışıklarını, ister evinizin tüm ışıklarını tek dokunuşla açıp kapatabilirsiniz.. Yine tek dokunuşla odanızın perdelerini açıp kapatabilir, bunu evinizin tüm perdeleri içinde uygulayabilirsiniz.. Daha ileri gitmek gerekirse tek bir dokunuşla tüm perdeleri açıp kapatabilir, tüm ışıkları açıp kapatabilir, evinizin gazını, suyunu kesip yeniden açabilirsiniz..

Legrand'ın hayatınızı kolaylaştırmak için geliştirdiği akıllı anahtarlardan hep daha fazlasını bekleyin..Legrand anahtar serisi; gerçek ahşap, deri ve özel Corian malzemesi ile yeniden doğuyor. Yasam tarzınıza göre oluşturulan özel ürünler zerafet ve şikliğin göstergesi. 'Galea Life' özel dizaynı, farklı renkleri ve dokuları ile daha modern bir yasam için sizleri bekliyor.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !